משלוח תרופות ומוצרי בית מרקחת עד הבית

 
רק אותיות ומספרים מותרים 5
סופהרב AOX ליקוריץ. מדובר בפטנט ייחודי של תמצית שורש ליקוריץ AOX המספק תכולה גבוהה במיוחד של פוליפנולים. יתרונות ליקוריץ AOX: פטנט ליקוריץ AOX מבוסס ע


קןרציטין סופהרב,


‎A‎-‎DERMA‎ ‎EXOME‎.‎LOTIO‎ ‎400‎ML
א-דרמה אקס אומגה תחליב גוף לעור אטופי

 
מחיר רשת: ₪111.49;  

א-דרמה אקס אומגה תחליב גוף לעור אטופי

אדרמה - תחליב שיבולת שועל ואומגה 6 באריזה חסכונית עם משאבה A-DERMA - EXOMEGA EMOLLIENT LOTION WHIT OMEGA 6 תחליב על בסיס של שיבולת שועל בתוספת אומגה 6, ללא תוספת צבע וריח ובנוסף מכיל ויטמין B3 אשר שומר על לחות העור, מפחית יובש ומשקם את שכבת ההגנה של העור. מרקם התחליב הינו קל. מומלץ על ידי רופאי עור וילדים. גודל: 400 מ"ל.

א-דרמה הינו מותג דרמו-קוסמטי אשר פותח במיוחד לעור יבש.

מוצרי המותג מבוססים על חומר פעיל טבעי ממקור צמחי חלב שיבולת שועל מזן ריהלבה. זן הריהלבה נבחר מתוך 80 זנים של שיבולת שועל בזכות תכונותיו הייחודיות (הרגעת גירויים ואדמומיות, ריכוך והעשרת העור בלחות, טיפול והגנה בעור מגורה). גידול הריהלבה נעשה תחת תנאי בקרה קפדניים ללא חומרי הדברה, בשיטה המוגנת בפטנט בינלאומי.

מוצרי א-דרמה הוכחו כיעלים ובטוחים ומומלצים על ידי רופאים ורוקחים בעל העולם. המוצרים מבוססים על מחקרים דרמטולוגיים ייחודיים והם עוברים מבחני יעילות וסבילות על עור מגורה, אדמומי ויבש במיוחד, תחת בקרה דרמטולוגית קפדנים.

א-דרמה אקסאומגה

מכיל נבט שיבולת שועל מזן הריהלבה הנאסף בשלב הנביטה. יעיל במיוחד בהרגעת גרד, יובש ושמירה על העור.

  • פילקסרין – שילוב ייחודי של שני מרכיבים פעילים: שמן זרע פרח נר הלילה העשיר בחומצות שומן אומגה 6 ומזון מלכות HAD10. רכיבים אלו ידועים ביכולתם לבנות ולשקם את העור. שילוב אופטימלי של רכיבים אלו מרגיע ושומר על הלחות בעור יבש, אדמומי ומגורה. פילקסרין הנו פטנט ייודי של א-דרמה.
  • ויטמין B3 – מעלה ייצור של סרמידים, מחזק את מחסומי התא למניעת זיהומים, מגביר ומחזק את הפעילות של המרכיבים הנוספים.