משלוח תרופות ומוצרי בית מרקחת עד הבית

  חיפוש פריטים

רק אותיות ומספרים מותרים

5
no 7 solgar , טיפול-בדלקות-וכאבי-מפרקים-הדור-הבא.


קןרציטין סופהרב,


VICHY NEOVADIOL CONC.40ML
וישי-נאוודיאול.טיפול המסייע לדחיסות אינטנסיבית של העור ולהבהרת כתמים.

 
מחיר רשת: ₪403;  

וישי-נאוודיאול.טיפול המסייע לדחיסות אינטנסיבית של העור ולהבהרת כתמים.

וישי - נאובדיול טיפול המסייע לדחיסות העור והבהרת כתמים SPF15 VICHY NEOVADIOL ANTI TACHES כאשר רמת הפעילות ההורמונלית יורדת, העור נעשה רפוי. אובדן המוצקות מלווה בהופעת כתמים חומים כתוצאה מייצור מלנין בלתי סדיר. חדשנות:יעילות כפולה מוכחת קלינית תוצאות: פני העור נראים מתוחים יותר, קווי המתאר נראים כמו הוגדרו מחדש. מסייע באופן נראה לעין בהפחתת עוצמת הכתמים וגודלם ומסייע במניעת הופעת כתמים נוספים. הוראות שימוש: למרוח על פנים נקיות, על הצוואר, על אזור המחשוף ועל הידיים. אין למרוח מסביב לעיניים. לשימוש בבוקר לבד או יחד עם NeOVADIOL קרם יום ליעילות מוגברת. יש להימנע מחשיפה ממושכת לשמש גם אם נעשה שימוש בתכשיר הגנה. נבדק דרמטולוגית. נבדק על עור רגיש. גודל: 40 מל

 


הבהרה!

אין במידע באתר זה תחליף להוועצות עם רופא או רוקח בטרם רכישת תכשיר רפואי והתחלת הטיפול בו. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר הרפואי. מומלץ להתייעץ עם הרוקח בכל הנוגע למטרות ואופן השימוש, תופעות לוואי, אינטראקציה עם תכשירים רפואיים אחרים.
שים לב!!! כמות הפריטים למכירה ללקוחות מוגבלת על פי שיקול החנות. אן כפל מבצעים במחירי האתר לבין נקודות המכירה במקום. המחירים באתר הנם להזמנות מהאתר בלבד. המחירים במקום עלולים להיות שונים.