משלוח תרופות ומוצרי בית מרקחת עד הבית

  חיפוש פריטים

רק אותיות ומספרים מותרים

5
סופהרב AOX ליקוריץ. מדובר בפטנט ייחודי של תמצית שורש ליקוריץ AOX המספק תכולה גבוהה במיוחד של פוליפנולים. יתרונות ליקוריץ AOX: פטנט ליקוריץ AOX מבוסס ע


מולטי ויטמין + Q10


SOLGAR ADVAN.ANTIOXID.30
אנטי אוקסידן 30 טבליות

 
מחיר רשת: ₪116.66;  

אנטי אוקסידן 30 טבליות

פורמולת אנטי-אוקסידנטים מתקדמת Advanced Antioxidant פורמולת נוגדי חמצון היחידה ללוחמה ברדיקלים חופשיים פורמולה ייחודית, אשר כוללת את כל הרכיבים החיוניים לנטרול רדיקליים חופשיים וחשובה במיוחד במניעת נזקי העישון בקרב מעשנים או מעשנים פסיביים. רכיבי הפורמולה כוללים ויטמינים, מינרלים, חומצות אמינו ותמציות צמחים – כל אלה מבטיחים נטרול של רדיקלים חופשיים ותגבור יכולת הגוף לייצר מנגנונים נוגדי חמצון תוך-תאיים. כדי להתמודד בהצלחה עם דרישות החיים בסביבה תעשייתית – נקבע היחס המיוחד בין רכיבי הפורמולה, המבוסס על מחקרים עדכניים. שימושים עיקריים: מניעת מחלות לב וכלי דם ושיפור זרימת הדם. עיכוב תהליכי הזדקנות ומניעת מחלות תלויות-גיל. תמיכה בתפקוד מערכת החיסון. שמירה על גמישות העור ועל מראה בריא וצעיר שלו. הגנה על מערכת הרבייה הנשית והגברית. יתרונות: המינרלים אבץ, נחושת ומנגן קשורים בקשירה פטנטית של מעבדות אלביון. מינרלים אלה הם רכיבים הנחוצים לפעילותו של SOD, מנגנון טבעי הקיים בכל תא ותא ונועד לנטרל רדיקלים חופשיים. ויטמין C – מופיע כקלציום אסקורבט. זהו ויטמין C לא חומצי אשר ספיגתו יעילה יותר מהאחרים. הפורמולה מכילה גם תמצית תה ירוק, תמצית יין אדום ופיקנוגנול® – מהתגליות החדישות בתחום נוגדי חמצון תזונתיים. הפורמולה מכילה בטא קרוטן טבעי העולה בערכו לאין שיעור מזה הסינתטי. הערות: להשיג באריזות של 30 כמוסות צמחיות.

 


הבהרה!

אין במידע באתר זה תחליף להוועצות עם רופא או רוקח בטרם רכישת תכשיר רפואי והתחלת הטיפול בו. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר הרפואי. מומלץ להתייעץ עם הרוקח בכל הנוגע למטרות ואופן השימוש, תופעות לוואי, אינטראקציה עם תכשירים רפואיים אחרים.
שים לב!!! כמות הפריטים למכירה ללקוחות מוגבלת על פי שיקול החנות. אן כפל מבצעים במחירי האתר לבין נקודות המכירה במקום. המחירים באתר הנם להזמנות מהאתר בלבד. המחירים במקום עלולים להיות שונים.