משלוח תרופות ומוצרי בית מרקחת עד הבית

  חיפוש פריטים

רק אותיות ומספרים מותרים

5
פרוביוטיק פמינה


קןרציטין סופהרב,


LACTOFIL TREATMENT HAND CREAM
לקטופיל קרם ידיים לטיפול בעור יבש סדוק ובעייתי

 
מחיר רשת: ₪23.18;  

מחיר מבצע: ₪20.86 מ23/02/2019 עד 31/03/2019

לקטופיל קרם ידיים לטיפול בעור יבש סדוק ובעייתי

קטופיל קרם ידיים טיפולי לידיים. עור יבש, סדוק ומגורה הוא בעיה נפוצה בקרב חלק ניכר מהאוכלוסייה. העור חשוף יום יום לתנאים קשים, מים, חומרי ניקוי, חתכים ופציעות, והוא נוטה לאבד לחות ולהתייבש. כדי לשקם את העור, לשמור עליו לאורך זמן ולמנוע בעיות בעתיד יש לטפל במכלול רחב של גורמים המשפיעים עליו.  עור גופנו מגן על עצמו באופן טבעי ע"י שמירה על רמת החומציות. לחומציות העור שני תפקידים עיקריים: • הגנה טבעית על העור מחיידקים הגורמים לזיהומים ומחלות. • השתתפות בתהליך התחדשות תאי העור.
בגופנו יש אזורים רגישים הסובלים מרמת חומציות נמוכה במיוחד: קפלי עור,בית שחי, מפשעה, בין אצבעות הרגליים וכו'. באזורים אלו רמת ה- pH גבוהה ומחלישה את ההגנה הטבעית של העור ומובילה להתפתחות פטריות וחיידקים שחיים בסביבה בסיסית. כדי להגן על אזורים רגישים אלו חשוב להשתמש במוצרים ברמת pH 3.5 . לקטופיל בונה ומשקם את שכבת ההגנה החומצית של העור תוך זמן קצר ומספק לעור הגנה, הזנה וניקיון.
הפתרון : לקטופיל מספק פתרון לבעיה במקום להשתמש במוצרים העשויים מחומרים כימיים בסיסיים המורידים את חומציות העור מומלץ להשתמש במוצרים מסדרת לקטופיל, מוצרי לקטופיל מאושרים  ע"י האגודה הישראלית לסוכרת .  
המוצרים מכילים את המרכיבים הבאים: 
חומצה לקטית - הינה חומצה אלפא הידרוקסית המקנה לעור חומציות, יעילה במיוחד כמרכיב מוסיף לחות טבעית, תורמת להתחדשות התאים 
ומסייעת בשמירה על עור גמיש. 
לקטווקס - יוצר שכבת מגן על העור ומשפר את מרקם העור לרך וקטיפתי 
לקטוסרום - תערובת חומרים הקיימים בטבע להזנת העור:  • לקטוז -מספק אנרגיה לתאי עור ויוצר את חומצת החלב;  • לקטאלבומין  – חלבון המספק חומצות אמינו הדרושות לעור; 
ויטמינים – החיוניים להזנת העור 
יסודות קורט – השומרים על העור
כמו כן מכיל המוצר ליפוזומים המבטיחים איזון טוב יותר של השכבות השומניות בעור וע"י כך נמנע איבוד נוזלים וגמישות העור עולה. 
תמצית צנטלה העוזרת בסגירת סדקים ופצעים בעור שנגרמו עקב יובש העור. אלנטוין חומר המרגיע את העור.

הוראות שימוש: יש לעסות היטב על ידיים נקיות עד לספיגה מלאה.


 


הבהרה!

אין במידע באתר זה תחליף להוועצות עם רופא או רוקח בטרם רכישת תכשיר רפואי והתחלת הטיפול בו. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר הרפואי. מומלץ להתייעץ עם הרוקח בכל הנוגע למטרות ואופן השימוש, תופעות לוואי, אינטראקציה עם תכשירים רפואיים אחרים.
שים לב!!! כמות הפריטים למכירה ללקוחות מוגבלת על פי שיקול החנות. אן כפל מבצעים במחירי האתר לבין נקודות המכירה במקום. המחירים באתר הנם להזמנות מהאתר בלבד. המחירים במקום עלולים להיות שונים.