משלוח תרופות ומוצרי בית מרקחת עד הבית

  חיפוש פריטים

רק אותיות ומספרים מותרים

5
no 7 solgar , טיפול-בדלקות-וכאבי-מפרקים-הדור-הבא.


מולטי ויטמין + Q10


פיטוציאן אמפולות+שמפו
פיטוציאן אמפולות+ שמפו מתנה לנשירת שיער בנשים

 
מחיר רשת: ₪269.9;  

פיטוציאן אמפולות+ שמפו מתנה לנשירת שיער בנשים

פיטוציאן לטיפול בשיער דליל לנשים - אמפולות טיפוליות לשיער דליל ושיער חלש אמפולות פיטוציאן מכילות תמציות צמחים, זרעי ענבים, גינקו בילובה וצמח ויברונום, ויטמינים ומינרלים הידועים בספרות מדעית כמרחיבים וממריצים במסג' את עור הקרקפת שם נמצאת פקעת השערה שאחראית על צמיחת שיער, מטפחים ומחדשים את עור הקרקפת ומאיטים את הופעת השיער הלבן. בניסוי קליני שנערך בצרפת ע"י רופאי עור על אמפולות פיטוציאן , הוכחה יעילותו של פיטוציאן בטיפול ב שיער דליל ב 85% מהמקרים. אופן הטיפול: 2 אמפולות פיטוציאן בשבוע לאחר החפיפה, במשך 4 חודשים. יש ליצור שבילים בשיער, לטפטף את החומר שבאמפולה ולעסות את הקרקפת. אין לשטוף! אמפולות פיטוציאן אינו גורם לשיער להיות שומני. מומלץ לחפוף עם שמפו פיטוציאן. התמדה בשימוש מבטיחה תוצאות.

 


הבהרה!

אין במידע באתר זה תחליף להוועצות עם רופא או רוקח בטרם רכישת תכשיר רפואי והתחלת הטיפול בו. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר הרפואי. מומלץ להתייעץ עם הרוקח בכל הנוגע למטרות ואופן השימוש, תופעות לוואי, אינטראקציה עם תכשירים רפואיים אחרים.
שים לב!!! כמות הפריטים למכירה ללקוחות מוגבלת על פי שיקול החנות. אן כפל מבצעים במחירי האתר לבין נקודות המכירה במקום. המחירים באתר הנם להזמנות מהאתר בלבד. המחירים במקום עלולים להיות שונים.