משלוח תרופות ומוצרי בית מרקחת עד הבית

  חיפוש פריטים

רק אותיות ומספרים מותרים

5
פרוביוטיק פמינה


l- arginin solgar , מניעת מצבי אין-אונות וחוסר פוריות בגברים.


‎KALGARON‎ ‎FORTE‎ ‎24‎ ‎TAB
קלגרון פורטה 24 טבליות מציצה

 
מחיר רשת: ₪26.57;  

קלגרון פורטה 24 טבליות מציצה

שם מסחרי קלגרון פורטה צורת מתן טבליות מציצה ללא סוכר, בטעם דבש-לימון. הרכב ומינון: טבליות הפורטה מכילות מינון גבוה יותר של חומרים פעילים, בעלי יעילות מוכחת. חומרים פעילים: 2 מ"ג Tyrothricin 3.5 מ"ג Benzocaine חומרים בלתי פעילים המחייבים התייחסות מיוחדת: מכיל Xylitol. אינו מכיל סוכר. התוויה לקלגרון פורטה פעולה כפולה של חיטוי הגרון והקלה מהירה בכאבי גרון חזקים ובזיהומים בחלל הפה והגרון. הוראות שימוש ומינון יומי הטבליות מיועדות למציצה בלבד. אין ללעוס אותן או לשוברן. יש ליטול את הטבליה שעה לפני הארוחה. מינון מקובל בהעדר הוראה אחרת מרופא: למצוץ טבליה אחת כל 3 שעות. אם לא חל שיפור במצבך תוך יומיים - יש לפנות לרופא. קלגרון אינו מכיל סוכר ולכן מותר לשימוש לחולי סוכרת. אין לעבור על המנה המומלצת. התרופה אינה מיועדת לילדים מתחת לגיל 3 שנים. צורת הגשה בכל אריזה של קלגרון פורטה 24 טבליות מציצה. יצרן מעבדות רפא בע"מ, ישראל. התרופה זמינה בכל בתי המרקחת, רשתות הפארם וקופות החולים, ללא מרשם רופא.

 


הבהרה!

אין במידע באתר זה תחליף להוועצות עם רופא או רוקח בטרם רכישת תכשיר רפואי והתחלת הטיפול בו. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר הרפואי. מומלץ להתייעץ עם הרוקח בכל הנוגע למטרות ואופן השימוש, תופעות לוואי, אינטראקציה עם תכשירים רפואיים אחרים.
שים לב!!! כמות הפריטים למכירה ללקוחות מוגבלת על פי שיקול החנות. אן כפל מבצעים במחירי האתר לבין נקודות המכירה במקום. המחירים באתר הנם להזמנות מהאתר בלבד. המחירים במקום עלולים להיות שונים.


עלון לצרכן