משלוח תרופות ומוצרי בית מרקחת עד הבית

  חיפוש פריטים

רק אותיות ומספרים מותרים

5
no 7 solgar , טיפול-בדלקות-וכאבי-מפרקים-הדור-הבא.


קןרציטין סופהרב,


‎HEDRIN‎ ‎SPRAY‎ ‎100‎ML
הדרין-תרסיס לשיער 100 מ"ל

 
מחיר רשת: ₪81;  

הדרין-תרסיס לשיער 100 מ"ל

הדרין (Hedrin) - תמיסה ותרסיס לשיער - להשמדת כיני הראש חדש! מהיום טיפול של שעה אחת בלבד על שיער יבש | מידע נוסף על התכשיר באתר www.hedrin.co.il | מחקר חדש מוכיח - להדרין 97% יעילות בהשמדת כיני הראש שם מסחרי הדרין צורת מתן תמיסה ותרסיס לשיער הרכב חומר פעיל: Dimeticone 4% התוויה להשמדת כיני הראש. הדרין פועל במנגנון פיזיקלי ייחודי (עוטף את הכינה וגורם להתייבשותה) ואינו חומר הדברה כימי. חדש!!!! עכשיו גם בתרסיס !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! הדרין - לא דומה לשום דבר שהכרתם הדרין הנו קוטל כינים רפואי ייחודי וחדשני להשמדת כיני הראש - התכשיר אינו מכיל חומרי הדברה כימיים והוכח כיעיל מאוד נגד כינים (97% יעילות). הדרין פועל במנגנון פיזיקלי ייחודי. התכשיר מכיל תרכובת סיליקון ייחודית ובטוחה (Dimeticone 4%), אשר יוצרת מעטפת סביב הכינה (בדומה לניילון נצמד), מונעת מהכינה לנשום, פוגעת במאזן הנוזלים שלה, ומשמידה אותה. הדרין אינו מכיל חומרי הדברה כימיים ולכן הינו בעל פרופיל בטיחות גבוה. עקב הפעילות הפיזיקלית של הדרין, הכינים אינן יכולות לפתח עמידות לתכשיר. יתר על כן, הדרין יעיל גם כנגד כינים העמידות לתכשירים אחרים. - להדרין הוכחות קליניות מבוססות ליעילות ובטיחות. - התכשיר שקוף ונטול ריח - הדרין עדין לשיער ולקרקפת - הדרין קל ונוח לשימוש על שיער יבש הוראות שימוש תמיסה 1. יש למרוח כמות מספקת של הדרין על שיער יבש, עד לכיסוי כל הקרקפת והשיער. 2. יש לפזר את התמיסה על כל שורשי השיער ולהמשיך לכסות באופן אחיד עד הקצוות 3. יש להניח לשיער להתייבש באופן טבעי 4. יש להשאיר את התמיסה על השיער למשך שעה. חשוב לשים לב: לאחר שתמיסת הדרין התייבשה על הראש, היא כמעט אינה נראית ואינה מורגשת. לפיכך, אין מניעה למרוח הדרין בבוקר ולצאת לגן, לבית הספר או לעבודה ולחפוף את הראש בערב. 5. יש לחפוף את השיער עם שמפו רגיל ולשטוף היטב עם מים (אין מניעה להשתמש במרכך שיער) 6. יש לסרק את השיער במסרק סמיך (כגון מסרק אסי 2000 או מסרק פריודרם) חשוב מאוד לחזור על הטיפול לאחר 7 ימים כדי להשמיד כינים שייתכן ובקעו בתקופה זו. חשוב להשתמש כמות מספקת/נדיבה על מנת להבטיח יעילות תכשיר. תרסיס 1. לפני השימוש הסר את אטב הביטחון הממוקם מתחת לצינור ההתזה של התרסיס 2. החזק את התרסיס במרחק של כ-10 ס"מ מהשיער ורסס באופן אחיד על שיער יבש 3. יש להימנע מהתזת התרסחס באזור הפנים ו/או העיניים ואין לשאוף אותו 4. יש לפזר את החומר על כל שורשי השיער ולהמשיך לכסות באופן אחיד עד הקצוות 5. יש להניח לשיער להתייבש באופן טבעי 6. יש להשאיר את התמיסה על השיער למשך שעה. חשוב לשים לב: לאחר שתמיסת הדרין התייבשה על הראש, היא כמעט אינה נראית ואינה מורגשת. לפיכך, אין מניעה למרוח הדרין בבוקר ולצאת לגן, לבית הספר או לעבודה ולחפוף את הראש בערב. 7. יש לחפוף את השיער עם שמפו רגיל ולשטוף היטב עם מים (אין מניעה להשתמש במרכך שיער) 8. יש לסרק את השיער במסרק סמיך (כגון מסרק אסי 2000 או מסרק פריודרם) חשוב מאוד לחזור על הטיפול לאחר 7 ימים כדי להשמיד כינים שייתכן ובקעו בתקופה זו. חשב להשתמש כמות מספקת/נדיבה על מנת להבטיח יעילות תכשיר.

 


הבהרה!

אין במידע באתר זה תחליף להוועצות עם רופא או רוקח בטרם רכישת תכשיר רפואי והתחלת הטיפול בו. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר הרפואי. מומלץ להתייעץ עם הרוקח בכל הנוגע למטרות ואופן השימוש, תופעות לוואי, אינטראקציה עם תכשירים רפואיים אחרים.
שים לב!!! כמות הפריטים למכירה ללקוחות מוגבלת על פי שיקול החנות. אן כפל מבצעים במחירי האתר לבין נקודות המכירה במקום. המחירים באתר הנם להזמנות מהאתר בלבד. המחירים במקום עלולים להיות שונים.


עלון לצרכן