משלוח תרופות ומוצרים עם שליחה עד הבית  חיפוש פריטים

סופהרב AOX ליקוריץ. מדובר בפטנט ייחודי של תמצית שורש ליקוריץ AOX המספק תכולה גבוהה במיוחד של פוליפנולים. יתרונות ליקוריץ AOX: פטנט ליקוריץ AOX מבוסס ע


מולטי ויטמין + Q10‎HADAS‎ ‎IRON‎ ‎ADIF‎ ‎100‎ TAB
הדס ברזל עדיף 100 טבליות

 
מחיר מומלץ: ₪70.80;   ₪מחיר רשת: 53.10;

מחיר מבצע: ₪47.79 מ02/07/2018 עד 31/08/2018

הדס ברזל עדיף 100 טבליות

‎HADAS‎ ‎IRON‎ ‎ADIF‎ ‎100‎ TAB

ברזל עדיף 100 טבליות לבליעה
 ברזל עדיף הינו תוסף תזונה המשלב ברזל ביסגליסינט עם ויטמין B12 וחומצה פולית. שילוב זה חיוני לייצור תקין של כדוריות דם אדומות, הולכת חמצן לרקמות הגוף ולהפקת אנרגיה .  
חוסר בברזל עלול לגרום לאנמיה המתבטאת בין היתר בעייפות, חולשה,קוצר נשימה בעת מאמץ וחיוורון. מומלץ לאנשים שתזונתם דלה בברזל כגון: צמחוניים וטבעוניים, נשים בהריון ולאחר לידה, לסובלות מדימום רב במהלך המחזור החודשי. התכשיר אינו גורם לבעיות במערכת העיכול, במיוחד לעצירות.
הרכב:
30 מ"ג  ברזל.  

הוראות השימוש:
טבליה אחת פעם או פעמיים ביום, או לפי המלצת רופא.

תכולה: 90 טבליות

לאתר המוצר


 


הבהרה!

אין במידע באתר זה תחליף להוועצות עם רופא או רוקח בטרם רכישת תכשיר רפואי והתחלת הטיפול בו. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר הרפואי. מומלץ להתייעץ עם הרוקח בכל הנוגע למטרות ואופן השימוש, תופעות לוואי, אינטראקציה עם תכשירים רפואיים אחרים.
שים לב!!! כמות הפריטים למכירה ללקוחות מוגבלת על פי שיקול החנות. אן כפל מבצעים במחירי האתר לבין נקודות המכירה במקום. המחירים באתר הנם להזמנות מהאתר בלבד. המחירים במקום עלולים להיות שונים.