משלוח תרופות ומוצרי בית מרקחת עד הבית

  חיפוש פריטים

רק אותיות ומספרים מותרים

5
סופהרב AOX ליקוריץ. מדובר בפטנט ייחודי של תמצית שורש ליקוריץ AOX המספק תכולה גבוהה במיוחד של פוליפנולים. יתרונות ליקוריץ AOX: פטנט ליקוריץ AOX מבוסס ע


l- arginin solgar , מניעת מצבי אין-אונות וחוסר פוריות בגברים.


HYLO-COMOD
היילו קומוד תמיסה להרטבה,שטיפה וסיכוך של עדשות מגע 10מ"ל

 
מחיר רשת: ₪86.67;  

היילו קומוד תמיסה להרטבה,שטיפה וסיכוך של עדשות מגע 10מ"ל

טיפות עיניים ללא חומר משמר. מיעדות לטיפול בעיניים יבשות, או אדומות,או מגורות. מנגנון מיוחד מוציא כל פעם רק טיפה אחת לחסכון מיריבי ושמירת הסטריליות של הנוזל. ניתן לשימוש גם עם עדשות מגע.הילו קומוד איננו מכיל חומר משמר או פוספטים היכולים לגרום לנזק לעין בשימוש מתמשך. אריזה הפטנט של הילוקומוד מאפשרת שימוש ללא צורך בחומר משמר. בנוסף, אריזת ההילוקומוד מעניקה למשתמש אפשרות שימוש ארוך טווח במוצר (6 חודשים מיום הפתיחה).
לאחר השימוש בטיפות הילו-קומוד, כשהעפעף נסגר מופעל לחץ על הטיפה והיא הופכת לנוזל השוטף את הקרנית בצורה נעימה ומרעננת. כשהעפעף נפתח, הטיפה הופכת לג'ל ומייצרת שכבת הגנה על הקרנית המונעת יובש בעיניים.
הילוקומוד מכיל כ-300 טיפות, שומר על סטריליות וקל להפעלה. כל לחיצה על האריזה מוציאה מנה מדודה ומדויקת. הילו-קומוד מתאים לשימוש עם כל סוגי עדשות המגע.לשיפור ההידרציה (מיום) של משטח העין, לשימוש גם במקרים הכלולים בתחום התערבויות ניתוחיות בעיניים.


 


הבהרה!

אין במידע באתר זה תחליף להוועצות עם רופא או רוקח בטרם רכישת תכשיר רפואי והתחלת הטיפול בו. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר הרפואי. מומלץ להתייעץ עם הרוקח בכל הנוגע למטרות ואופן השימוש, תופעות לוואי, אינטראקציה עם תכשירים רפואיים אחרים.
שים לב!!! כמות הפריטים למכירה ללקוחות מוגבלת על פי שיקול החנות. אן כפל מבצעים במחירי האתר לבין נקודות המכירה במקום. המחירים באתר הנם להזמנות מהאתר בלבד. המחירים במקום עלולים להיות שונים.


עלון לצרכן