משלוח תרופות ומוצרי בית מרקחת עד הבית

  חיפוש פריטים

רק אותיות ומספרים מותרים

5
no 7 solgar , טיפול-בדלקות-וכאבי-מפרקים-הדור-הבא.


מולטי ויטמין + Q10


‎SENSODYNE‎ ‎RAPID‎ ‎RELIEF
סנסודיין רפיד רליף משחת שיניים לשיניים רגישות

 
מחיר רשת: ₪24.45;  

סנסודיין רפיד רליף משחת שיניים לשיניים רגישות

הקלה מיידית ב-60 שניות והגנה מתמשכת בצחצוח יומיומי סנסודיין הקלה מיידית יוצרת אטימת מינרלים לצינוריות הדנטין החשופות, כך נמנע גירוי עצב השן. להקלה ב- 60 שניות, יש להניח על בסיס השן הרגישה ולעסות במשך דקה. בנוסף, סנסודיין Rapid Relief מכילה פלואוריד ובכך מספקת הגנה גם מפני עששת.
מכיל: Aqua. Sorbitol. Hydrated Silica. Glycerin. Strontium Acetate. Sodium Methyl Cocoyl Taurate. Xanthan Gum. Titanium Dioxide. Flavor. Sodium Saccharin. Sodium Fluoride. Sodium Propylparaben. Sodium methylparaben. Limonene.
מרכיב פעיל: Sodium Fluoride 0.23% (1040 ppm Fluoride). Strontium Acetate 8%.
. מאושר על ידי: משרד הבריאות סוג כשרות: כשר פרווה נותן כשרות: בהשגחת ה - KF באישור הרה"ר לישראל סוג: לשיניים רגישות המלצת אחסון: לאחסן מתחת ל 30°C אזהרה: לשימוש בפה בלבד. יש להרחיק מהישג ידם של ילדים. יש להימנע ממגע בעיניים. המשחה אינה מיועדת לשימוש בילדים מתחת לגיל 12, אלא אם רופא או איש מקצוע ברפואת שיניים הורה על כך. שיניים רגישות עלולות להצביע על בעייה המחייבת טיפול מיידי על ידי רופא שיניים. אם הרגישות נמשכת או מוחמרת יש לפנות לרופא שיניים. אין להשתמש במוצר זה אם ידועה רגישות לאחד מהמרכיבים. במקרה של תחושת גירוי הפסק את השימוש. יש להתייעץ עם רופא במקרה של צריכת תוסף המכיל פלואוריד. תכולה: 75 מ"ל.