משלוח תרופות ומוצריבית מרקחת עד הבית

  חיפוש פריטים

סופהרב AOX ליקוריץ. מדובר בפטנט ייחודי של תמצית שורש ליקוריץ AOX המספק תכולה גבוהה במיוחד של פוליפנולים. יתרונות ליקוריץ AOX: פטנט ליקוריץ AOX מבוסס ע


מולטי ויטמין + Q10


SUPHERB COQ10 LIQUID GEL 100MG 180CAPS
סופהרב Q10 100 מ"ג , 180 קפסולות נוזליות , לחיזוק מערכת אנרגטיות בגוף ושרירי הלב.

 
מחיר מומלץ: ₪437.72;   ₪מחיר רשת: 393.95;

סופהרב Q10 100 מ"ג , 180 קפסולות נוזליות , לחיזוק מערכת אנרגטיות בגוף ושרירי הלב.

קו אנזים Q10 סופט ג'ל 100 מ"ג 180 כמוסות סופהרב
קו אנזים Q10 הינו נוגד חימצון רב עוצמה, דמוי ויטמין המצוי בכל תאי הגוף אך במיוחד בתאי הלב, הכבד, המוח והחניכיים. Q10 מעורב ביצירת אנרגיה בתאים ובמיוחד בתאי שריר הלב.
קו אנזים Q10 מחזק את הלב ומשפר את תפקודו, תורם למניעת מחלות לב ושיקום לאחר התקפים. בנוסף תורם לבריאות החניכיים ולשיפור ביצועים אצל העוסקים בפעילות גופנית.
ככול שמתבגרים פוחתת יכולתו של הגוף לייצר קו אנזים Q10, כאשר בשילוב עם צריכת מזון מעובד אשר מאבד מתכולת ה-Q10 שבו עקב תהלכי איחסון שימור ועיבוד -לכן השלמה תזונתית יומית חשובה כל כך.
קו אנזים Q10 של סופהרב בכמוסות רכות (סופט ג'ל) לבליעה נוחה, ספיגה והטמעה אופטימלית בגוף.
השפעות בין תרופתיות:
קו-אנזים Q-10 מומלץ כהשלמה לתרופות להפחתת כולסטרול ממשפחת סטטינים (לובליפ, סימוביל)
הנחיות שימוש: כמוסה אחת ביום עם הארוחה.
תכולה: 180 כמוסות רכות
רכיב כמות
קו אנזים Q10 100 מ"ג
ויטמין E (תערובת טוקופרולים) 5 יחב"ל
 *המידע המצורף הינו בגדר המלצה בלבד ואינו מהווה התוויה. בכל מקרה של בעיה רפואית יש לפנות לרופא המטפל ולפעול לפי הנחיותיו. אנשים החולים במחלות כרוניות והנוטלים תרופות מרשם – יש להיוועץ ברופא לפני השימוש.


 


הבהרה!

אין במידע באתר זה תחליף להוועצות עם רופא או רוקח בטרם רכישת תכשיר רפואי והתחלת הטיפול בו. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר הרפואי. מומלץ להתייעץ עם הרוקח בכל הנוגע למטרות ואופן השימוש, תופעות לוואי, אינטראקציה עם תכשירים רפואיים אחרים.
שים לב!!! כמות הפריטים למכירה ללקוחות מוגבלת על פי שיקול החנות. אן כפל מבצעים במחירי האתר לבין נקודות המכירה במקום. המחירים באתר הנם להזמנות מהאתר בלבד. המחירים במקום עלולים להיות שונים.