משלוח תרופות ומוצרי בית מרקחת עד הבית

  חיפוש פריטים

רק אותיות ומספרים מותרים

5
כמוסות רכות המכילות קואנזים Q-10 בריכוז של 60 מ"ג לכמוסה.


קןרציטין סופהרב,


‎EMTRIX‎ ‎NAIL‎ ‎TREATMENT‎ ‎10
אמטריקס תמיסה לציפורניים

 
מחיר רשת: ₪117.90;  

אמטריקס תמיסה לציפורניים

מהו אמטריקס?

•·         טיפול חדשני לשינוי צבע ועיוותים בציפורן שיעילותו הוכחה במחקרים קליניים (במעל 500 מטופלים).

•·         מסייע לריפוי הציפורן ומונע התפתחות של פטריות בציפורניים.

•·         שיפור הנראה לעין כבר לאחר 2-4 שבועות טיפול.

•·         נוח לשימוש, אין צורך בשיוף הציפורן.

איך אמטריקס פועל?

אמטריקס משנה את הסביבה המיקרוסקופית של הציפורן, משפר את שלמות פני שטח הציפורן ומונע גדילה של פטריות וחיידקים. אמטריקס מכיל שילוב של מרכיבים הפועלים באמצעים פיזיקאליים/כימיים. התמיסה שחודרת לציפורן הינה בעלת פעילות קרטוליטית (קילוף כימי עדין) יחד עם הוספה של לחות (הידרציה). הפעילות הקרטוליטית מסירה בעדינות את רקמת הציפורן הפגועה ומחליקה את השכבה החיצונית של לוחית הציפורן. הוספת הלחות מרככת את הציפורן ובכך מקלה על גזירה וטיפוח של הציפורן.

מרכיבים פעילים: Propylene Glycol, Urea, Lactic Acid, Sodium Hydroxide, Water.

הוראות שימוש:

מרח/י אמטריקס על הציפורניים הנגועות פעם ביום, עדיף בערב, מיד לפני השינה. אחוז/י בשפורפרת וכוון/י את הפייה אל הציפורן, לחץ/י קלות על השפורפרת ופזר/י את התמיסה בעזרת הפייה. כסה/י כל ציפורן בשכבה דקה של התמיסה. חושב למרוח את התמיסה גם מתחת לקצוות החופשיים של הציפורניים הנגועות. לאחר המריחה יש להניח לציפורן להתייבש במשך כמה דקות. סימנים ראשוניים להטבה נראים בדרך כלל לאחר 2-4 שבועות טיפול.

יצרן: מוברג דרמה AB ברומה, שוודיה. 


הבהרה!

אין במידע באתר זה תחליף להוועצות עם רופא או רוקח בטרם רכישת תכשיר רפואי והתחלת הטיפול בו. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר הרפואי. מומלץ להתייעץ עם הרוקח בכל הנוגע למטרות ואופן השימוש, תופעות לוואי, אינטראקציה עם תכשירים רפואיים אחרים.
שים לב!!! כמות הפריטים למכירה ללקוחות מוגבלת על פי שיקול החנות. אן כפל מבצעים במחירי האתר לבין נקודות המכירה במקום. המחירים באתר הנם להזמנות מהאתר בלבד. המחירים במקום עלולים להיות שונים.