אודותינו

פארמנט

פלטפורמה אינטרנטית לבתי מרקחת פרטיים . אנו מאפשרים לכל בית מרקחת בישראל להיות מיוצג באופן שווה ואחיד באינטרנט. כל בית מרקחת יכול להציג את מבצעים שקבע ובמחירים שקבע לעצמו , קופונים , מאמרים מקצועיים ,שאלות ותשובות ללקוחות , קבלת מרשמים , ואפשרות מכירה ישירה לבית הלקוח. בנוסף , אנו מציגים גם מבצעים אחידים , וקופונים אחידים , הניתנים למימוש בכל בית מרקחת המיוצג בפורטל בתי המרקחת . בפורטל תמצאו גם מאמרים מקצועיים לטובת קריאת הלקוחות ולקידום הרוקחות בישראל בבתי מרקחת פרטיים. ציבור המשתמשים בהכנסו לפורטל , יבחין במבצעי רשת וקופוני רשת . לביצוע רכישה יש לבחור עיר , ובית מרקחת , ובכך עוברים לאתר הפרטי של בית המרקחת . בכניסה לבית מרקחת הפרטי , לצורך רכישה יש לבצע רישום , לציין את אופן האיסוף או השילוח , לסמן הסכמה לתקנון בית המרקחת , ולשלח הזמנה לבית המרקחת המסויים אליו נכנסתם. ניתן לצרף מרשמים לאיסוף בבית המרקחת או לקבוע צורת המשלוח עם בית המרקחת . במקרה של מרשמים או תרופות פרט למוצרים אחרים , יחזור בית המרקחת אליכם טלפונית או באמצעות SMS או דואר אלקטרוני. אחריות ההספקה , טיב המוצרים , נהלי ההובלה , נקבעים ע"י בית המרקחת אליו הופנתה ההזמנה. מחירי מבצעים רשתיים וקופונים רשתיים מחייבים את בית המרקחת . כל שאר הפריטים או מבצעים פרטיים בהתאם לבית המרקחת אליו הופנתה ההזמנה.

לצפייה במבצעים של הרשת ובקופוני רשת גללו כלפי מטה ולחצו על מבצעים וקופוני רשת. קראו את תקנון האתר , הרשמו , וקבלו ניוזלטרים אחת לחודש על מבצעים מיוחדים ומאמרים מקצועיים ושיווקים על פי תחומי עניין שלכם.

 

 

 

מהיום מחירי AVENE יורדים משמעותית למחירי נטו. בנוסף להורדת מחירים עשינו הנחות ומבצעים על הסידרה הדרמוקוסמטית . צפו באתר תחת מילת חיפוש AVENE או אוון.
בנוסף הכנסו לאתר בית מרקחת שבחרתם וצפו במבצע מקומי של בית המרקחת . 

 

 

 

הכנסו תחת מילת חיפוש VICHY או וישי ומצאו את המוצרים הדרמוקוסמטיים בהנחות ומבצעים קבועים לאורך כל השנה וליד הבית .

כל סידרת הדרמוקוסמטיקה של LA ROCHE - POSAY לה רוש פוזה בהנחות של 20% לאורך כל השנה וליד הבית . הצטרפו למועדון הלקוחות , פיתחו כרטיס לקוח ותצברו נקודות והטבות ומתנות בכפל מבצעים ולמימוש לאורך כל השנה. הרשמו באתר פארמהנט וקבלו דיוור ישיר למבצעים על פי בחירתכם ובתדירות שתקבעו לעצמכם. ניתן גם לבצע הסרה אוטומטית על פי שיקול דעתכם.

אנו מזמינים את ציבור הלקוחות לקניית מוצרי ד"ר עור במחירי מבצע 40% הנחה , על כל סידרת דרמוקוסמטיקה .

  

 

 

prelox


ויטמין C פלוריש ,