הדור הבא לכאבים ודלקות מפרקים

כאבים ודלקות במפרקים מהווים תגובה גופנית לנזק קיים המצריך טיפול מיידי ומוגדרים כאחד גורמים השכיחים לירידה באיכות החיים של רוב בני האדם. מדובר במשפחה גדולה של מחלות הכוללות נזק למפרקי הגוף וגורמות לכאבים, נוקשות, מוגבלות בתנועה ובמקרים קשים גם לנכות.

חברות התרופות משקיעות מליארדי דולרים על מנת לפתח מוצרים לטיפול בדלקות וכאבי מפרקים, אולם עד כה לא נמצאה התרופה שתהווה פתרון יעיל ארוך טווח לבעיה.

מי סובל מדלקות וכאבי מפרקים?

אם עד לפי שנים לא רבות נחשבו דלקות המפרקים נחלתם הבלעדית של אנשים מבוגרים, כיום ברור כי מדובר במחלות החוצות את כל שכבות האוכלוסייה. דלקות מפרקים עשויות להופיע על רקע נטייה משפחתית לפתח מחלות מפרקים, משקל עודף או מאמץ גופי עצים אצל העוסקים בספורט. גם לסביבת העבודה השפעה רבה. בגיל מבוגר יותר נותנת השחיקה הטבעית של הגוף את אותותיה והמפרקים הופכים לפגיעים ורגישים יותר.

רוב בני האדם סובלים או יסבלו במהלך חייהם מדלקות וכאבי מפרקים. עיקר הבעיות מתרכזות במפרקי הירך, הברך וחוליות עמוד השדרה הנושאים במרב העומס. רוב בני האדם יזדקקו בשלב כלשהו בחייהם לטיפול בדלקות וכאבי מפרקים.

דלקות מפרקים - פתרונות קיימים

בדלקות מפרקים רצוי לטפל מוקדם ככל האפשר. ללא טיפול מתאים עלול מצב של דלקת מפרקים להחמיר עד כדי ניוון מוחלט של המפרק. הכאבים הופכים קשים ביותר והפגיעה באיכות החיים בלתי הפיכה.

הטיפול בדלקות וכאבי מפרקים מבוסס כיום ברובו על תרופות נוגדי דלקת. תרופות אלו עשויות להקל על הכאב ולשפר את מצב המפרק אולם נטילתן לאורך זמן גורמת לתופעות לוואי חריפות.

בשנים האחרונות הוצף השוק בשלל מוצרים טבעיים בכוונה לספק מענה ארוך טווח לטיפול בדלקות וכאבי מפרקים. מרבית המוצרים הללו לא גרמו לשיפור המצב ולמעשה גרמו להחרפתו מאחר והחולים נמנעו מלקבל טיפול אחר. המירוץ אחר הדור הבא של הפתרונות הטבעיים לטיפול בדלקות וכאבי מפרקים בעיצומו, אולם כעת מסתמן פתרון מבטיח במיוחד.

והדור הבא?

לאחרונה השיקה חברת סולגאר את תוסף הבריאות No.7. מדובר בפורמולה פורצת דרך שאינה מבוססת על רכיבי גלוקוזאמין אלא על הדור הבא של רכיבים פטנטיים שיעילותם הוכחה במחקרים קליניים. המוצר זוכה להמלצות רופאים אורטופדים, ראומטולוגים ורופאי כאב ומשפחה ברחבי העולם ואף זכה בפרסים עולמיים.

7 רכיבים פעילים ב- No.7

ליבת הפורמולה מושתתת על 2 רכיבי פטנט עיקריים בעלי זמן תגובה מהיר – Aflapin® המבוסס על צמח הבוסוואליה וקולגן טבעי לגוף בשם ®UC-II.

רכיבים פעילים נוספים ב- No.7 כמו כורכום, ג'ינג'ר, ביופרין®, פלפל חריף (קפסיקום) ו-®Ester-C (ויטמין C פטנטי) עובדים במסלולים שונים, תומכים ומעצימים את פעילות רכיבי הליבה ופועלים סינרגטית. 
No.7 - קומפלקס Aflapin® & UC-II®

הדור הבא על הפרק! 
No.7 הינו תוסף תזונה חדש הזוכה להצלחה בינלאומית. מדובר בפורמולה ייעודית המכילה 7 רכיבים ובהם רכיבי פטנט הנמצאים בחזית המחקר התזונתי! 
No.7 זוכה למוניטין מצוין בקרב רופאים, אורתופדים וראומטולוגים. מדובר במוצר שזכה בפרסים עולמיים בתחום. 

No.7 מכיל שילוב סינרגטי עוצמתי של רכיבים המייצגים שילוב חדש של רכיבים בעלי אפקטיביות גבוהה! 
No.7 מסייע בשמירה על איכות החיים ע"י החזרת יכולת התנועה, הגמישות והתפקוד היומיומי. 

No.7 עוד מכיל : 
• תמצית שורש כורכום וג'ינג'ר במיצויים מרוכזים ופוטנטיים המקדמים פי 4 יותר ספיגה בגוף! 
• פטנט Ester C® המסייע להטמעה טובה יותר של UC-II® 
• פטנט BioPerine® המגביר את זמינות הביולוגית של הכורכום ב-2000%! 
• אבקת פלפל חריף (Capsicum)

על המוצר

יתרונות:

  • הדור החדש בתחום המכיל רכיבים פטנטים חדשים
  • יעיל עד פי 3.4 יותר ממוצרי גלוקוזאמין וכונדרואיטין
  • מתאים ללקיחה ממושכת לטווח ארוך
  • היענות טיפולית גבוהה של פציינטים
  • כמוסה אחת ליום בלבד
  • ניתן להשיג באריזות של 30 כמוסות צמחיות Vcaps.
  • כמוסה אחת ביום, עם הארוחה.
סופהרב AOX ליקוריץ. מדובר בפטנט ייחודי של תמצית שורש ליקוריץ AOX המספק תכולה גבוהה במיוחד של פוליפנולים. יתרונות ליקוריץ AOX: פטנט ליקוריץ AOX מבוסס ע


l- arginin solgar , מניעת מצבי אין-אונות וחוסר פוריות בגברים.