משלוח תרופות ומוצרי בית מרקחת עד הבית
 
רק אותיות ומספרים מותרים 5

‎SENSODYNE‎ ‎RAPID‎ ‎RELIEF
סנסודיין רפיד רליף משחת שיניים לשיניים רגישות

 
₪24.45  

סנסודיין רפיד רליף משחת שיניים לשיניים רגישות

סנסודיין הקלה מיידית
הקלה מוכחת מחקרית ב-60 שניות בלבד*  הגנה מתמשכת**
 סנסודיין הקלה מיידית מוכחת קלינית בהקלה מהירה של כאב הרגישות. הנוסחה הייחודית שלה פועלת במהירות ליצירת מחסום על גבי האיזורים הרגישים בשיניים. היא מספקת הקלה מהירה ובונה הגנה מתמשכת** עם כל צחצוח. בנוסף לכך היא מחזירה את הלובן הטבעי של האמייל ומונעת הכתמה. להקלה מיידית והגנה מתמשכת** נסה את סנסודיין הקלה מיידית.
*בשימוש על פי ההוראות על גבי האריזה
** בשימוש יום-יומי פעמיים ביום.

מרכיבים 
Glycerin, PEG-8, Hydrated Silica, Pentasodium Triphosphate, Aroma, Sodium Lauryl Sulfate, Titanium Dioxide, Carborner, Stannous Fluoride, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Saccharin, Sodium Fluoride, Limonene.
בנוסף מכיל: סודיום פלואוריד ,w/w 0.0721% 
סטנוס פלואוריד w/w 0.454% 
1450 ppm Fluoride

הוראות
יש לצחצח פעמיים ביום ולא יותר משלוש פעמים, למזער בליעה ולירוק החוצה. להקלה מהירה, ניתן לצחצח תחילה את השיניים הרגישות, או להוציא כמות בגודל אפונה מהמוצר על קצה אצבע נקייה ולמרוח על האזור הרגיש (מקסימום פעמיים ביום) למשך דקה לפני הצחצוח. סגור את הפקק כדי להגן על התכולה מפני לחות.
אזהרות
יש להרחיק מהישג ידם של ילדים. המשחה אינה מיועדת לילדים מתחת לגיל 12 אלא אם רופא או איש מקצוע ברפואת השיניים הורה על כך. יש להתייעץ עם רופא במקרה של צריכת תוסף המכיל פלואוריד. שיניים רגישות עלולות להצביע על בעיה המחוייבת בטיפול מיידי על ידי רופא שיניים, אם הרגישות נמשכת או מוחמרת פנה לרופא השיניים (כמו בכל מוצר אחר להיגיינת הפה). אם מופיע גירוי, יש להפסיק את השימוש. אריזת הקרטון צריכה להיות סגורה ומודבקת. אין להשתמש אם האריזה פתוחה.

לצפייה 


 


 

prelox


l- arginin solgar , מניעת מצבי אין-אונות וחוסר פוריות בגברים.