משלוח תרופות ומוצרי בית מרקחת עד הבית
 
רק אותיות ומספרים מותרים 5

LOSEC OTC CAP 20MG 28
לוסק 20 מ"ג 28 טבליות מנטרלת את הגורם לתחושת הצרבת

 
₪44.72  

לוסק 20 מ"ג 28 טבליות מנטרלת את הגורם לתחושת הצרבת

 


 LOSEC 20mg לוסק 20 מ"ג
חומר פעיל: Omeprazol 20mg

אומפרזול היא תרופה ששייכת למשפחה של תרופות שנקראות PPI (מעכבי משאבות הפרוטונים). היא מעכבת הפרשת חומצה במערכת העיכול ומשמשת לטיפול במצבים הבאים:
1. כיב בקיבה או בתריסריון.
2. כיב קיבה שנובע מפעילותו של החיידק הליקובקטר פילורי. הטיפול בהליקובקטר פילורי כולל גם נטילת אנטיביוטיקה.
3.ריפלוקס קיבתי בושט במבוגרים. אומפרזול משמשת הן כדי למנוע את הריפלוקס והן כדי לטפל בו.
4. ריפלוקס קיבתי־ושטי חמור אצל ילדים בני שנה ויותר.
5. תסמונת זולינגר־אליסון הגורמת להפרשת־יתר של חומצה בקיבה, להופעת כיבים בקיבה ולשלשולים בשל הפרשת החומר גסטרין מגידול בקיבה או בלבלב.
6. כיב קיבה וכיב תריסריון הנובעים מנטילת נוגדי דלקת לא סטרואידיים (NSAID).
7. אומפרזול היא תרופה המפחיתה הפרשת חומצה במערכת העיכול. היא ניתנת לטיפול במצבים במערכת העיכול הנובעים מהפרשה מוגברת של חומצה כמו כיב קיבה, כיב תריסריון, ריפלוקס קיבתי־ושטי, תסמונת זולינגר־אליסון. כמו כן נותנים אותה יחד עם אנטיביוטיקה לטיפול בכיב קיבה שנגרם מהחיידק הליקובקטר פילורי.
8. את מינון התרופה קובע הרופא והוא משתנה בהתאם למצב הרפואי. גם את משך הטיפול קובע הרופא. אסור ליטול את התרופה מעבר לזמן שקבע הרופא המטפל.
9. את התרופה ניתן לרכוש גם ללא מרשם. משך הנטילה של התרופה שנרכשה ללא מרשם אסור שיעלה על 14 ימים. אם לאחר 14 ימי טיפול התסמינים אינם נעלמים, יש לפנות לרופא המטפל.
10. לפני שמתחילים להשתמש בתרופה יש לדווח לרופא המטפל על כל תרופה נוספת שנוטלים, כולל תוספי תזונה. כמו כן יש לדווח לרופא המטפל על ההיסטוריה הרפואית: מחלות ומצבים רפואיים בהווה ובעבר.
11. בעת שמשתמשים בתרופה יש להיות במעקב קבוע אצל הרופא המטפל. ייתכן שהוא יורה לעשות בדיקות קבועות שונות או יפנה את המטופל למעקב אצל גסטרואנטרולוג.
לאתר התרופה במשרד הבריאות
 

  


 

פריטים משלימים


כמוסות רכות המכילות קואנזים Q-10 בריכוז של 60 מ"ג לכמוסה.


מולטי ויטמין + Q10