משלוח תרופות ומוצרי בית מרקחת עד הבית
 
רק אותיות ומספרים מותרים 5

אביב הגיע פסח בא ואיתו האלרגיות עונתיות

 

אביב הגיע, פסח בא, ואתו האלרגיות...

החלטנו לרכז עבורכם מספר תרופות נגד אלרגיות, בעזרתן תוכלו ליהנות מהאביב!

ראשונה נזכיר את הכדורים האנטי היסטמינים. כידוע היסטמין חומר המופרש מתאי פיטום הוא האחרא לכל התופעות שאנו מרגישים כגון: נזלת , עיניים אדומות ודומעות, שיעול אלרגי , קוצר נשימה , ואפילו התבטאות על פני העור , בגרד. הדור החדש של אנטי היסטמין אינו מחייב מרשם רופא כי הוא בטוח יחסית בתופעות לוואי , שלא כמו דור ראשון של אנטי היסטמין , סוג זה של כדורים אינו מרדים , בעל פעילות ממושכת ולכן נלקח אחד ליום . ( אסור עם אלכוהול או כל דבר המכיל בתוכו אלכוהול ) וכמובן יש להתייעץ עם רוקח לפני שבולעים כדורים בייחוד אם משתמשים בתרופות נוספות במקביל. אז בקשו בבית המרקחת : כדורי זילרג'י , לורסטין , לורטידין , אלרגי - X וכדומה.. אחד ליום וכבר יש הקלה.

 כשיש נזלת אלרגית, האף סתום, קשה לנשום , וטיפות אף הרגילות לא עוזרות , נשתמש בתכשיר ללא מרשם רופא שעד עתה היה מותנה במרשם רופא , בשם אלגרו ALLEGRO.
תרסיס לאף, למניעה וטיפול בנזלת אלרגית עונתית ורב שנתית. המינון למבוגרים מעל גיל 12 שתי לחיצות בכל נחיר פעמיים ביום. מגיל 4 עד 12 לחיצה אחת בכל נחיר פעמים ביום. התכשיר הוא סטרואיד המאושר ללא מרשם רופא .   יש להיוועץ עם הרוקח לפני תחילת שימוש על מנת שנבדוק אם אין ניגודים לתרופות אחרות שאתם נוטלים ושהשימוש מותר ולכמה זמן.  כידוע שימוש ארוך טווח בתכשיר סטראויד יוביל לתופעות לוואי ויש לנהוג במשנה זהירות . ישנם קבוצת מחלות בהן לא רצוי להשתמש בתכשיר סטרואידי כגון : סוכרת , שכן ישפיע לרעה על רמות הסוכר בדם.
במידה ורוצים להמשיך טיפול ארוך טווח למספר חודשים ניתן לעבור לתכשירים טבעיים צמחיים, ותכשירים בעלי מרכיבים הומיאופתיים , או משולבים. תכשיר חדש המשווק כתוסף תזונה טבעי ע"י חברת התרופות תרימה .

תרילרגיה – Trilergia
פורמולת צמחים המכילה קורציטין, סקוטלריה, קורדיספס, ברומלין. השימוש : כמוסה אחת פעמיים ביום.
קורציטין וברומלין הידועים כבעלי השפעה אנטי-היסטמינים ואנטי דלקתית חזקה.
קורידיספס :פטרייה הגדלה בהרי טיבט בגבהים 4000 עד 6000 מטר .
שימושים רבים לפטרייה כגון אנטי וויראליים , טיפול באסטמה ואלרגיה , ברונכיטיס , עייפות כרונית , ועוד.
ברומולין הינו אנזים המופק מאננס בעל פעילות פרמקולוגית מגוונת פעיל נגד אלרגיות וברונכיטיס ומפחית תהליך דלקתי בדרכי הנשימה הנגרם ע"י אלרגן.       מוצר בעל השפעה מטיבה לשימוש בטווח ארוך..
לסופהרב יבואנית סולגאר ויצרנית מוצרי טבע ברמה ובאיכות גבוהה ביותר , והמייצרת עשרות מוצרים גם לקופות החולים ויצואנית לחו"ל , קיים מוצר טבעי יעיל לטיפול באלרגיה עונתית. קורציטין אלרגי קומפלקס .

קורציטין וברומלין הידועים כבעלי פעילות אנטי היסטמינים ואנטי דלקתית חזקה. מינון מומלץ : 1-2 כמוסות ביום , עם הארוחות.
Alergeel - להקלה בהתקפי אלרגיה.
Alergeel הוא תכשיר הומיאופתי המקטין את עוצמת ושכיחות ההתקפים האלרגיים. אלרגי'ל אינו פוגע בערנות, ומתאים לשימוש לצד תכשירים אנטי היסטמינים. שימוש ב- Alergeel ספריי לאורך עונת האלרגיות, מקטין את הרגישות לאלרגנים למשך זמן ארוך.

תמצית סקירה

דויטשמן אילן – כימאי רוקח.
 


 
כמוסות רכות המכילות קואנזים Q-10 בריכוז של 60 מ"ג לכמוסה.


מולטי ויטמין + Q10