משלוח תרופות ומוצרי בית מרקחת עד הבית
 
רק אותיות ומספרים מותרים 5

סובל מהפרעות בפרוסטטה? יש פיתרון

 
סובל מהפרעות בפרוסטטה? יש פיתרון


מתעורר כל לילה ורץ לשירותים? יש לך תחושת אי נוחות או כאב בזמן ההשתנה? יכול להיות שאתה סובל מערמונית מוגדלת. אבל אין צורך להילחץ, בעזרת הטיפול המתאים הבעיה תיפטר ואתה תוכל לחזור לישון בשקט.
גברים רבים מעל גיל 50 סובלים מבעיות במתן שתן כתוצאה מערמונית מוגדלת. מדובר בבעיה נפוצה מאוד, אך לעיתים קשה מאוד לאבחן אותה מאחר והסימפטומים המעידים על בעיות במערכת השתן יכולים להיות רבים ומגוונים.   

מהם התסמינים של גידול בבלוטת הערמונית?
בלוטת הערמונית (הפרוסטטה) היא חלק ממערכת המין הזכרית. הערמונית מקיפה את צינור השתן, דרכו עוברים השתן ונוזל הזרע היוצאים מהגוף. עם הגיל, מתרחשים שינויים הורמונאליים בקרב גברים - בסביבות גיל 40 חלה ירידה ברמת ההורמון הגברי הטסטוסטרון והורמונים אחרים, מה שגורם להגדלה של בלוטת הערמונית. הערמונית המוגדלת לוחצת וחוסמת חלקית את צוואר שלפוחית השתן, מה שיכול  לגרום בסופו של דבר ללחץ על השופכה ולהפרעות בתפקוד מערכת השתן: 

עלייה בתדירות מתן שתן, בעיקר בשעות הלילה מאחר ולא מתאפשרת התרוקנות מוחלטת של השלפוחית
זרימת שתן חלשה 
כמות מופחתת של שתן
במקרים מסוימים יתכן גם כאב בעת מתן שתן 
בעיות בזקפה
כתוצאה מההפרעות בתפקוד מערכת השתן יכולות להיווצר גם דלקות בדרכי השתן ונזק בכליות. 
מלבד השינויים ההורמונאליים, ישנן סיבות נוספות העלולות לגרום להפרעות במתן שתן: סיבה אחת היא הגדלת מתח השרירים (טונוס השרירים) בצוואר שלפוחית השתן ובבלוטת הערמונית. הטונוס הגדול יותר בצוואר שלפוחית השתן ובערמונית מוסיף גם הוא להפרעה בהתרוקנות שתן סדירה של שלפוחית השתן. סיבה נוספת היא הצטברות גבוהה של כולסטרול ששקעה בבלוטות הערמונית, התורמת להגדלת הערמונית, ללחץ על שלפוחית השתן ולמניעת התרוקנות השלפוחית. 

אל דאגה, יש תרופה בעיות בפרוסטטה ?
ברוב המקרים של ערמונית מוגדלת, מדובר בהגדלה שפירה (BPH), הניתנת לטיפול באמצעות תרופות. אך על מנת שאכן ניתן יהיה לרפא את הבעיה, חשוב לגשת לאורולוג ולאבחן את הבעיה בהקדם. במקרים קיצוניים בהם לא ניתן להיעזר בטיפול תרופתי יתכן ויהיה צורך בניתוח כירורגי.  

מצרים לטיפול בערמונית מוגדלת והשתנת יתר

http://pharmanet.co.il/Store/Product.aspx?Barcode=7290006437501&Store=%D7%97%D7%A0%D7%99%D7%AA%D7%94-%D7%91%D7%99%D7%AA-%D7%9E%D7%A8%D7%A7%D7%97%D7%AA
http://pharmanet.co.il/Store/Product.aspx?Barcode=33984010321&Store=%D7%97%D7%A0%D7%99%D7%AA%D7%94-%D7%91%D7%99%D7%AA-%D7%9E%D7%A8%D7%A7%D7%97%D7%AA
פרוביוטיק פמינה


מולטי ויטמין + Q10